Z przyjemnością witamy na stronie Salonu DiamondSkin. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo wszytko, czego potrzebujecie w zakresie nowoczesnej i skutecznej kosmetologii. W walce z problemami skóry i sylwetki, radzimy sobie wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Wszystko to w dogodnych cenach i najlepszych warunkach. Cenimy sobie odpowiedni kontakt z klientem, przez co posiadamy stałych odbiorców naszych usług. Stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego, dzięki czemu nie musisz się martwić, że twój problem ze skórą zostanie potraktowany standardowym i nieskutecznym rozwiązaniem.


Salon istnieje od 2012 roku. Od tej pory ciągle udowadniamy, że odpowiednia wiedza z zakresu kosmetologii, zaawansowana aparatura, oraz wysokiej jakości kosmetyki używane do zabiegów w połączeniu z dbałością o bezpieczeństwo i zdrowie klienta, są naszymi mocnymi stronami. Częste szkolenia, wiedza i zdobyte doświadczenie na przestrzeni lat pozwalają dać poczucie bezpieczeństwa klientowi, który u nas zagościł i oczekuje pomocy w rozwiązaniu jego problemów ze skórą. Do każdego problemu podchodzimy z odpowiednim nastawieniem i kompletnym wyposażeniem adekwatnych narzędzi. Doświadczenie pokazało nam jak ważny i różny jest klient oraz problem z jakim do nas przychodzi. Naszym zadaniem jest zrobić wszystko co w naszej mocy, by ów problem zniknął lub został maksymalnie zniwelowany. Pomoże ci to odzyskać pewność siebie i na nowo docenić swoje piękno.


Specjalizujemy się z zabiegach depilacji laserowej, redukcji rumienia, zamykania naczyń, przebarwieniach skórnych, usuwaniu zmian skórnych, leczeniu trądziku, zabiegach odmładzających z udowodnionymi efektami, a także modelowaniu sylwetki nowoczesnym i skutecznym urządzeniem. Wszystko to wykonujemy na przestrzeni lat, dzięki czemu widzimy skuteczność naszych poczynań i najlepsze sposoby na osiągnięcie danego efektu. To jak powinno się postępować ze skórą, jest naszym konikiem i wierzymy, że sama lub sam to odczujesz. W naszej pracy zetknęliśmy się już z różnymi problemami natury skórnej i zazwyczaj udawało się nam z nich wyjść z bardzo zadowalającym efektem. Jesteśmy czuli na potrzeby klienta i chętnie zastosujemy się do jego rad. Jeśli nie jesteś pewny z czym może wiązać się dany zabieg lub jak powinieneś się do niego przygotować, wystarczy zapoznać się z materiałami na stronie lub skonsultować się z naszym salonem. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i pomożemy rozwiązać wszelkie nachodzące cię wątpliwości.

 

Choć pielęgnacja skóry w domu jest bardzo ważna, to za jej pomocą nie możesz uzyskać takich efektów, jakie jesteś w stanie uzyskać uczęszczając do naszego salonu na dedykowany twojej skórze zabieg. To najlepszy sposób na okresowe zadbanie o swoją skórę, jej pielęgnację lub okresowe przygotowanie jej do nadchodzących pór roku. Niech twoja skóra będzie przygotowana na każdą okoliczność.


Zapraszamy serdecznie do Naszego Salonu- zaopiekujemy się Tobą i Twoją
skórą, aby była piękna przez długie lata.